Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

USA: skandal Cuomo od zmarłych seniorów do seks afery

IO 9:18 4 marca 2021
Fot.Fox News Mike Groll / Office of Governor Andrew M. Cuomo
Członkowie rodzin zmarłych seniorów, którzy zmarli po zarażeniu koronawirusem, mają nadzieję, że seksualne pozwy przeciwko Andrew Cuomo gubernatorowi Nowego Jorku nie przyćmią spraw ich bliskich z domów opieki.

Wygląda na to, że skupienie i oburzenie Demokratów wywołało tak wiele reakcji oburzenia na molestowanie seksualne, a całkowicie zignorowali to, co zrobił w związku ze skandalem w domu opieki; jego tuszowaniem, jego lekceważącą postawą - powiedziała Colucci, która twierdzi, że ​​sama doświadczyła molestowania seksualnego w miejscu pracy.

Colucci powiedziała, że ​​chce, aby Cuomo poniósł konsekwencje za potencjalne utrudnianie wymiaru sprawiedliwości.

Theresa Sari, której 60- letnia matka  Maria Sachse zmarła po zarażeniu się koronawirusem mieszkając w domu opieki w Island Park w stanie Nowy Jork, powiedziała:

- Ludzie są bardziej oburzeni roszczeniami o charakterze seksualnym niż tysiącami ludzi, którzy zmarli w domach opieki. To przykre.

- Jestem pewna, że zostanie zmuszony. Myślę, że jest zbyt dumny, by po prostu zrezygnować.… Jest zbyt narcystyczny - kontynuowała.

Cuomo przeprosił za swoje zachowanie w następstwie zarzutów o molestowanie seksualne i niewłaściwe zachowanie wobec trzech kobiet podczas konferencji prasowej, mówiąc dziennikarzom, że jest „zawstydzony” swoimi działaniami i będzie współpracował z prokuratorem generalnym Nowego Jorku w śledztwie.

W międzyczasie wielu nowojorczyków, w tym demokratycznie wybrani urzędnicy, wzywają Cuomo do rezygnacji.

W styczniu Cuomo wysadził swoich krytyków za przekształcenie „tragedii” w „polityczny futbol” podczas briefingu dla mediów.

Źródło: Fox News

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze