Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Tradycyjne spotkanie opłatkowe w Sejmie zostało odwołane. Wszystko za sprawą Covid-19

AR 16:29 15 grudnia 2020
Ministerstwo zdrowia przekazało we wtorek, że badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem u kolejnych 6907 osóbPAP
Tradycyjne, doroczne spotkanie opłatkowe posłów i senatorów oraz inne uroczystości odbywające się w Sejmie z okazji Świąt Bożego Narodzenia zostały odwołane ze względów bezpieczeństwa i zagrożenia koronawirusem - poinformowało Centrum Informacyjne Sejmu .

CIS przypomniało, że od marca na obszarze całego kraju obowiązuje stan epidemii, ogłoszony w związku z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2.

- Jak wielokrotnie informowaliśmy, Kancelaria Sejmu i marszałek Sejmu przykładają najwyższą wagę do spraw związanych z bezpieczeństwem wszystkich użytkowników gmachu Parlamentu - podkreśliło Centrum.

Przypomniało, że z tego względu w marcu 2020 r. marszałek Sejmu wydała zarządzenie porządkowe w sprawie szczególnych rozwiązań porządkowych związanych z zagrożeniem zakażeniem wirusem SARS-CoV-2.

Z powyższych względów odwołane zostało doroczne, tradycyjne opłatkowe spotkanie posłów i senatorów oraz inne uroczystości odbywające się w Sejmie z okazji Świąt Bożego Narodzenia - poinformowało CIS.

Ministerstwo zdrowia przekazało we wtorek, że badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem u kolejnych 6907 osób, zmarło 349 chorych. Łącznie od początku epidemii wykryto 1 147 446 przypadków COVID-19. Zmarło 23 309 chorych. 

Źródło: PAP

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze