Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Radosne selfie wykonali tuż po odnalezieniu zmasakrowanych zwłok niemowlęcia. Teraz przepraszają

am 18:54 17 sierpnia 2019
Columbia Police Department / twitter.com
Amerykańscy policjanci ze stanu Missouri zrobili sobie radosne selfie, po czym opublikowali je na twitterowym profilu policji. Szybko stali się wrogami numer jeden. Fala krytyki, jaka spadła na funkcjonariuszy, pozwoliła im dostrzec niefortunny kontekst sytuacji…

Troje policjantów stało się wrogami publicznymi numer jeden. Zdjęcie uśmiechniętych mundurowych w zalesionej okolicy wywołało burzę w całym stanie Missouri. Funkcjonariusze zrobili sobie selfie, angażując się w National City Hal lSelfie Day, akcję promowania lokalnego samorządu. Okazuje się, że troje funkcjonariuszy znalazło się w pobliżu St. Louis z powodu makabrycznego odkrycia. W tamtejszej okolicy odnaleziono w lesie zwłoki niemowlęcia. 

Policja zabezpieczyła ślady na miejscu, po czym zabrała zwłoki dziecka do autopsji. Po "oczyszczeniu terenu" i powrocie na pobliski parking, funkcjonariusze zrobili sobie selfie, które opublikowano na profilu policji stanowej na Twitterze. Szybko zostało jednak usunięte.

„Rozumiemy, że nie była to odpowiednia sytuacja ani miejsce do robienia tego rodzaju zdjęć i szczerze przepraszamy społeczność Columbii. Podjęliśmy działania, które mają zapobiec tego rodzaju incydentom w przyszłości” - napisał w komunikacie Steven Sapp, dyrektor policyjnego Departamentu Komunikacji Społecznej.

 

Źródło: o2.pl

Wczytuję ocenę...
TAGI:


KONIEC SYSTEMU (ODC.166/1) - CAŁA PRAWDA O ANDRZEJU TRETYNIE - MODELOWYM REKTORZE III RP
Wczytuję komentarze...
Najnowsze