Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

"Dość mowy nienawiści" - apeluje kandydat PO-KO. W krwawym spocie morduje zombie [WIDEO]

am 19:38 1 października 2019
Kandydat Koalicji Obywatelskiej w wyborach do Sejmu zaprezentował kontrowersyjny spot wyborczy. Nagranie przedstawia „gameplay” polityka, osadzony w postapokaliptycznej rzeczywistości, w której bohater strzela do zombie. Podpisane są m.in. jako „zdradzieckie mordy”, „deforma sądownictwa” czy „wysokie ceny”. Coby absurdu stało się zadość, na końcu apeluje o skończenie z mową nienawiści.

„Jesteśmy od kilku lat na wojnie z zombie PiSu: deformą sądownictwa, pełzającym autorytaryzmem, pazernością i chciwości władzy, inflacją i propagandą! Czy Jack Spider „dorżnie watahę” zombie i uwolni Orła? Wejdź do gry „Uwolnij Orła” i pomóż mu spokojnie wylądować 13 października 2019 roku!” – czytamy w opisie nagrania.

„No tak, Polska w ruinie. Obiecali i zrobili. (…) Dojna zmiana wiecznie głodna. I znowu pazerność i chciwość w natarciu. Oj pokazaliście co jesteście warci” - mówi na nagraniu Jacek Pająk, kandydat PO-KO.

„Skończmy wreszcie z tą mową nienawiści. Wy do mnie brzydko, a ja mam dla Was wyłącznie dobre słowo. Dość obrażania Polaków i dzielenia ich na lepszych i gorszych” - podsumowuje.

 


Źródło: YouTube

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze