Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Premier: opozycja powinna wnioskować dla Jarosława Kaczyńskiego wotum zaufania i głosować razem z PiS

JK 8:45 10 grudnia 2020
Wizja Jarosława Kaczyńskiego to równe szanse każdego Polaka.facebook/Mateusz Morawiecki
Rzadko zabieram głos w sposób ostry i polemiczny, ale wczoraj w Sejm Rzeczypospolitej Polskiej była taka konieczność. Mamy bowiem w Polsce opozycją totalną - wobec polskich interesów i polskiej racji stanu. Ci ludzie nie chcą z nami rywalizować, ale chcą zniszczyć wszystko, co definiuje Polskę - napisał premier Mateusz Morawiecki.
I stąd frontalny atak na Jarosława Kaczyńskiego, który ich plany obnażył, a potem pokrzyżował. Wizja Polski premiera Jarosława Kaczyńskiego to wizja, która stawia polską rację stanu na pierwszym miejscu. Wizja Jarosława Kaczyńskiego to równe szanse każdego Polaka. Przeciwko niej jest wizja wielu błędów, przeinaczeń, patologii i złej woli. I obojętności na potrzeby i krzywdy Polaków.
Opozycja totalna mówi: chcemy rozliczyć Prezesa Jarosława Kaczyńskiego za ostatnie 5 lat! No to świetnie, rozliczmy podstawowymi parametrami. Bezrobocie, pierwsza zmora III Rzeczpospolitej: spadek bezrobocia o 33% w ciągu 5 lat, dane od września 2020 versus wrzesień 2015. W tym okresie wynagrodzenia wzrosły średnio o 32,5%. Zadłużenie zagraniczne spadło o 20%. W sejmie wymieniałem te dobre informacje bardzo długo, bo jest ich wiele. Za to opozycja powinna wnioskować dla Jarosława Kaczyńskiego nie o votum nieufności, ale o votum zaufania i głosować w tej sprawie razem z Prawo i Sprawiedliwość.
Nigdy tego jednak nie zrobią, bo dla nich dobre reprezentowanie polskich interesów to wada. Ich interesy bowiem, z niewiadomych mi przyczyn, są gdzie indziej.

Źródło: facebook/Mateusz Morawiecki

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze