Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Pogoda na niedzielę: niewielki mróz prawie w całym kraju, śnieg głównie w górach

JJ 7:44 31 stycznia 2021
Śnieg - zdj. ilustracyjnePixabay, CC0
Według prognoz IMGW, w niedzielę niemal w całym kraju będą dominować temperatury ujemne. Jedynie nad morzem temperatury w ciągu dnia wyniosą 2 st. C.

Termometry pokażą od - 6 st. C na Podkarpaciu, przez - 4 st. C na wschodzie i w centrum, do - 1 st. C na zachodzie.

 

Opady śniegu nie będą tak intensywne jak w sobotę, obejmą także mniejszy obszar kraju. „Śnieg ciągły” ma wystąpić jedynie w Tatrach i Bieszczadach. W województwie zachodniopomorskim, warmińsko-mazurskim i podlaskim prognozowane są przelotne opady śniegu i przyrost pokrywy białego puchu do 3 cm.

Na południu i południowym zachodzie wiatr będzie na ogół słaby, zmienny, natomiast na pozostałym obszarze słaby i umiarkowany, a nad morzem okresami dość silny i w porywach do 55 km/h, południowo-zachodni. W centrum i na południu Polski pogoda może być natomiast słoneczna. W Warszawie na ogół pogodnie. Temperatura maksymalna wyniesie - 2 st. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni.

W nocy zachmurzenie małe i umiarkowane. Lokalnie marznące mgły ograniczające widzialność do 400 m. W rejonie mgieł zachmurzenie duże lub całkowite. Temperatura minimalna - 11 st. Wiatr słaby, południowo-zachodni.

 

 

Źródło: TVP Info, Twitter/IMGW

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze