Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Nurowska ma problem z zakupem samolotów dla wojska. "Powstrzymajmy tych szaleńców, za te pieniądze można uratować Polaków"

pmb 15:16 12 czerwca 2019
Zrzut ekranu z serwisu YouTube/WydawnictwoZnak
MON kupuje w USA... 17 mld zł na wątpliwe odstraszanie przeciwnika. (...) Powstrzymajmy tych szaleńców, za te pieniądze można uratować Polaków, bo nie stać ich na leki, bo służba zdrowia jest w opłakanym stanie! – apeluje pisarka Maria Nurowska, której twórczość jest szczególnie popularna w środowisku Komitetu Obrony Demokracji.

"MON kupuje w USA... 17 mld zł na wątpliwe odstraszanie przeciwnika. Minister Mariusz Błaszczak deklaruje, że samoloty F-35 wraz z Patriotami i rakietami HIMARS będą skutecznie odstraszać przeciwników. Eksperci mają co do tego wątpliwości" – wskazuje Nurowska.

"Powstrzymajmy tych szaleńców, karmią swoje wybujałe ego naszym kosztem. Za te pieniądze można uratować Polaków, którzy umierają, bo nie stać ich na leki, bo służba zdrowia jest w opłakanym stanie!" – alarmuje pisarka.

"Było takie powiedzenie: 'jedna bomba atomowa i wrócimy znów do Lwowa'. Obawiam się, że może być odwrotnie, jakiś szaleniec naciśnie guzik... Więc po co wywalać miliardy na samolociki..." – dodała.

Zobacz także: Co za obłęd i pogarda... Nurowska: kiedy wiatr historii zmiecie to PiS-owskie towarzystwo?

Źródło: facebook.com

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.166/1) - CAŁA PRAWDA O ANDRZEJU TRETYNIE - MODELOWYM REKTORZE III RP
Wczytuję komentarze...
Najnowsze