Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Lichocka: Opozycja będzie próbowała zaszkodzić i uniemożliwić normalne funkcjonowanie parlamentu. PiS cały czas szuka głosów w Senacie

PR 12:01 30 października 2019
Telewizja Republika
- Senat będzie próbą sił. Opozycja będzie próbowała zaszkodzić i uniemożliwić normalne funkcjonowanie parlamentu - stwierdziła Joanna Lichocka (PiS) na antenie Polskiego Radia 24. Przekazała, że PiS cały czas szuka głosów w Senacie.

 

W wyniku wyborów parlamentarnych opozycja, która wystawiła wspólne listy do Senatu, uzyskała 51 mandatów przy 49 zdobytych przez Prawo i Sprawiedliwość. 

Joanna Lichocka stwierdziła, że "w Senacie możemy mieć do czynienia z sytuacjami, które będą poza granicami zasad demokratycznych".

- Po totalnej opozycji spodziewam się wszystkiego co może niszczyć i blokować funkcjonowanie państwa. Senat będzie próbą sił. Opozycja będzie próbowała zaszkodzić i uniemożliwić normalne funkcjonowanie parlamentu - podkreśliła poseł.

Joanna Lichocka dodała, że cały czas trwają poszukiwania głosów.

- Szukamy głosów w Senacie, które będą zasypywały ten podział polityczny. Naszym kandydatem na marszałka Senatu będzie pan Stanisław Karczewski. Zapraszamy do spokojnej pracy w Senacie, bez awantur. Mam nadzieję, że nam się to uda. Rozmowy trwają - zaznaczyła.

 

Czytaj także:

Gazeta Polska: Alfabet celebrytów. Jak znani z tego, że są znani, zatruwają mózgi Polaków

Źródło: PR24

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze