Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

KO żegna Zimnocha: to był kłótliwy indywidualista, który nie tworzył żadnej wartości dodanej, a o wszystko miał pretensje. Będzie obciążeniem dla każdego ugrupowania

IO 8:33 4 marca 2021
Fot. PAP/Radek Pietruszka
Ulga - takim słowem politycy Koalicji Obywatelskiej komentują odejście posła Tomasza Zimocha. - Ten człowiek dla każdego ugrupowania będzie problemem - ocenia jeden z nich. A inny trawestuje znane przysłowie: - Zimoch z wozu, koniom lżej.
Poseł Tomasz Zimoch w przeszłości znany komentator sportowy związany z Polskim Radiem złożył we wtorek rezygnację z członkostwa w klubie Koalicji Obywatelskiej.

Później we wpisie na Facebooku podkreślił, że zawsze cenił zasadę „fair play" w sporcie.

- Chcę cenić to i w polityce. Dlatego, by być fair wobec wyborców, podjąłem dzisiaj decyzję, o opuszczeniu klubu parlamentarnego – Koalicja Obywatelska - wyjaśnił. Dodał, że Koalicję Obywatelską uważał „za świetny politycznie pomysł".

- Od pewnego czasu odnosiłem wrażenie, że koalicja staje się partyjnym ramieniem w Sejmie. Dlatego zdecydowałem się na opuszczenie klubu. Platforma Obywatelska zapewne słusznie chce walczyć głównie o swój, od lat niezmienny elektorat. Ale by wygrać konieczne jest… coś więcej - stwierdził poseł.

Szef klubu KO Cezary Tomczyk, pytany o odejście Zimocha powiedział jedynie, że od dłuższego czasu sygnalizował on zamiar odejścia. - Wybrał własną drogę, życzymy mu jak najlepiej - zaznaczył.

Inni wypowiadają się jeszcze ostrzej.

- Zimoch to był kłótliwy indywidualista, który nie tworzył żadnej wartości dodanej, a o wszystko miał pretensje. Będzie obciążeniem dla każdego ugrupowania, gra głównie na siebie - mówi jeden z polityków KO.

 

Źródło: PAP

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze