Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Dąbrowa Górnicza: tragedia na torach. Zginęły dwie osoby

ASy 10:45 30 października 2020
zdjęcie podglądoweFlickr
W piątek rano służy kryzysowe wojewody śląskiego podały, że dwie osoby zginęły w czwartek wieczorem w wyniku potrącenia przez pociąg na szlaku kolejowym w Dąbrowie Górniczej. Ofiarami wypadku są 69-latka i jej 45-letnia córka.

Jak poinformowało Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Katowicach (WCZK), do potrącenia dwóch osób przez pociąg Intercity doszło w czwartek przed godz. 21:00 na szlaku kolejowym Dąbrowa Górnicza Ząbkowice - Dąbrowa Górnicza.

Asp. Bartłomiej Osmólski z Komendy Miejskiej Policji w Dąbrowie Górniczej powiedział, że informację o potrąceniu na wysokości przejazdu kolejowego przy ul. Urbańskiego policjanci otrzymali po 21. 

Jak się okazało, ofiarami były dwie osoby - matka z córką. Zostały potrącone przez pociąg Pendolino relacji Gdynia-Bielsko Biała - powiedział policjant. 

Czynności śledczych na miejscu zakończyły się po północy. Z policjantami pracował prokurator, który zarządził sekcje zwłok - dodał Osmólski.

Jak podało WCZK, przerwa w ruchu pociągów trwała do pierwszej w nocy. Na czas wstrzymania ruchu kolejowego w tym miejscu Koleje Śląskie wprowadziły zastępczą komunikację autobusową.

Źródło: rmf24.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze